Mona-Iren Lauvmo

Daglig leder
Epost: mona.lauvmo@kjeldsberg.no
Tlf: +47 41 44 14 76

Hanne Skog Eide

Forvaltningsrådgiver
Epost: hanne.eide@realboligforvaltning.no
Tlf: +47 99 70 55 10

Ann-Kristin Nordstrand Smith

Fagansvarlig forvaltningsrådgiver
Epost: ann-kristin.smith@kjeldsberg.no
Tlf: +47 92 20 88 05

Per Olsen

Salg- og markedskoordinator
Epost: per.olsen@realef.no
Tlf: +47 91 68 57 33

Rikke Andersen

Rådgiver energi og miljø
Epost: rikke.andersen@realef.no
Tlf: +47 90 16 22 12

Stina Jensen

Rådgiver energi og miljø
Epost: stina.jensen@realef.no
Tlf: +47 94 98 80 99

Joakim Johansen

Driftstekniker
Epost: joakim.johansen@realef.no
Tlf: +47 90 04 29 39

Lars Petter Gjellan

Internadvokat
Epost: larspetter.gjellan@kjeldsberg.no
Tlf: +47 918 11 348

Ønsker du et tilbud?

Kontakt oss for en hyggelig prat om hva vi kan gjøre for deg